Krenig Consulting
Krenig Consulting

MODUŁY 1-4   14 lipca 19.00 – 22.00
MODUŁY 5-8   21 lipca 19.00 – 22.00

SZKOLENIE BIZNESOWE 1

Nagranie szkolenia z dnia 14.07 – dostęp 24h

MODUŁY:

1 – Jak zostać skutecznym przedsiębiorcą w biznesie MLM? Co musisz wiedzieć, czego się nauczyć i jak działać aby mieć od razu dobre rezultaty?

2 – W jaki sposób pozyskiwać klientów, a jak dobierać właściwych partnerów do współpracy?

3 – Jakie są najskuteczniejsze metody umawiania się i zapraszania – dostosowane do specyfiki LIVIOON?

4 – Jak poprawnie przeprowadzać prezentacje i rozmowy biznesowe online i offline? – podstawy technik skutecznej komunikacji i występowania.

5 – Argumentacja sprzedażowa i argumentacja biznesowa – jak rozpoznać potrzeby prospekta i jak wykorzystać atuty LIVIOON?

SZKOLENIE BIZNESOWE 2

Wtorek 21.07 godz. 19.00 – 22.00

MODUŁY:

6 – Jakie są najskuteczniejsze techniki finalizacji spotkań i jak dostosować je do firmy LIVIOON?

7 – Jak radzić sobie z najtrudniejszymi obiekcjami i jak pokonać stereotypy?

8 – Czym jest budowanie marki osobistej i jak poprawnie wykorzystywać media społecznościowe?

9 – Jakich narzędzi użyć aby wykorzystać siłę Internetu?

10 – Jak świadomie budować perspektywiczne relacje i pozyskiwać kontakty biznesowe?

PRZY ZAKUPIE OBU SZKOLEŃ OD RAZU DOSTANIESZ BONUS –
poradnik wideo “Jak w czasach kryzysu prowadzić skuteczne prezentacje online?” o wartości 147 zł

PO ZAKOŃCZENIU SZKOLEŃ BĘDZIESZ MIEĆ DOSTĘP DO NAGRAŃ W CIĄGU KOLEJNYCH 24 GODZIN

Dlaczego SZKOLENIE BIZNESOWE?

Już dawno udowodniono, że każda złotówka zainwestowana w siebie, we własny rozwój, edukację i przygotowanie biznesowe, zwraca się wielokrotnie.

W biznesie MLM jest to widoczne w sposób szczególny – skuteczne pozyskanie właściwej osoby do biznesu, może przynieść miliony.

Gdybyś wiedział, że argument, który zyskasz na szkoleniu, pozwoli Ci sfinalizować transakcję, na której zarobisz fortunę – ile gotów byłbyś zainwestować w takie szkolenie?

Podobnych pytań mógłbym Ci zadać wiele i wynikałyby one tylko i wyłącznie z mojego osobistego doświadczenia.

Wystarczy, że powiem, iż dzięki jednej skutecznej rozmowie jaką przeprowadziłem na początku mojej kariery w MLM, z bardzo przedsiębiorczym młodym człowiekiem, który później został moim najlepszym dyrektorem, zarobiłem ponad 2 miliony!

Dla kogo jest to SZKOLENIE?

Szkolenia adresowane są do partnerów biznesowych LIVIOON oraz osób, które rozważają skorzystanie z tej wyjątkowej możliwości współpracy.

Jeśli chcesz budować swój biznes skutecznie i rzeczywiście wykorzystać szansę jaką jest współpraca z LIVIOON, skorzystaj z bardzo konkretnych wskazówek i technik, które pozwolą Ci pozyskać właściwe osoby do biznesu, umożliwią efektywniej wykorzystać Twój czas i uzbroją Cię w argumenty nie do odparcia.

Dzięki wiedzy, którą zyskasz na szkoleniach, unikniesz błędów, które popełnia większość osób działających w tym biznesie, uchronisz się przed „paleniem” rynku i zyskasz przewagę dzięki właściwemu przygotowaniu.

Być może tylko jedno zdanie, które usłyszysz na szkoleniu, całkowicie zmieni Twoje spojrzenie na ten biznes, na firmę Livioon, zwielokrotni Twoją szansę na sukces i sprawi, że Twoje życie stanie się naprawdę dużo lepsze!

DLACZEGO TAK TANIO?

Być może zastanawiasz się dlaczego oferuję te wyjątkowe szkolenia w tak niskiej cenie, skoro aktualnie, przeciętne, 2-godzinne szkolenie biznesowe online, często prowadzone przez teoretyków, kosztuje dużo więcej?

Wierzę, że stoisz przed ogromną szansą a LIVIOON jest pojazdem biznesowym, który może Cię zawieźć do krainy, o której marzysz.

Jednak, jak z każdym pojazdem bywa, a tym bardziej im nowszy i szybszy – trzeba się nauczyć nim jeździć.

Mam głęboką nadzieję, że dzięki wskazówkom, którymi mogę się z Tobą podzielić, będę miał pozytywny wpływ na Twój rozwój i również wiele zyskam – zarówno satysfakcję, jak również to, że Ty i Twój zespół zechcecie w przyszłości skorzystać z moich książek, warsztatów czy kursów. Jestem zatem żywo zainteresowany, aby Twój zespół rósł, aby wiodło Ci się jak najlepiej i abyśmy wspólnie inspirowali innych ludzi do rozwoju i podejmowania działań, które naprawdę poprawią ten świat!

WYKŁADOWCA

Piotr Krenig

MLM, biznes, sprzedaż, rekrutacja, przywództwo

Jak wziąć udział Online?

SZKOLENIE NR 1

Wartość szkolenia:

397ZŁ

Twoja cena:

149ZŁ

SZKOLENIE NR 2

Wartość szkolenia:

397ZŁ

Twoja cena:

149ZŁ

ZESTAW SZKOLEŃ

Wartość szkolenia:

794ZŁ

Twoja cena:

298ZŁ

GRATIS!

poradnik video „Jak w czasach kryzysu prowadzić skuteczne prezentacje online?” o wartości 147 zł